(096) 236-78-28      800 - 1800
(099) 733-29-50       Пн - Нд
(050) 302-68-80
(095) 102-41-47     
    

Про компанію

   

   Компанія Буд-Буд здійснює свою діяльність на ринку будівельних матеріалів з 2006 року. За цей час компанія зайняла лідируючі позиції і була удостоєна престижною нагородою від Європейської бізнес асоціації та стала переможцем національного конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні - 2012». Також компанія є офіційним представником торгових марок «URSA», «Термастіл», «Onduline», «KREISEL», «Polimin», «UDK», «ТехноНіколь Україна», «BLACK & DECKER/STENLY», «Мізол», «Kronospan», «Sniezka Україна» та офіційним дилером ТОВ «Прушинські». 

   У місті Лубни ми пропонуємо нашим клієнтам максимальний асортимент високоякісних матеріалів таких як: металочерепиця та профнастил, композитна черепиця, водостічні системи, бітумна черепиця, сайдинг, утеплювачі, керамічна плитка, покриття для підлоги, сантехніка, широкий спектр будівельних інструментів, аксесуарів і багато іншого. 

   Компанія Буд-Буд на ринку будівельних матеріалі протягом 10 років веде активну активну діяльність на ринку будівельних матеріалів та послуг для населення Полтавської області. Команда професіоналів надасть якісну та вичерпну консультацію з властивостей товару та послуг. 

  «Інновація відрізняє лідера від інших! Якщо сьогодні не змінюватись, завтра відстанеш, а післязавтра тебе скинуть на узбіччя - тому ми розвиваємося кожного дня. Новації дають змогу покращити обслуговування клієнтів та зробити нашу роботу якіснішою. Наша найбільша цінність - колектив і ми  створили найкращі умови праці в місті Лубни. Компанія співпрацює з провідними виробниками України та зарубіжжя, що дозволяє реалізовувати найвибагливіші побажання споживачів» - говорить керівник компанії Сергій Корнієнко. 

  Менеджмент компанії Буд-Буд направлений на покращення роботи команди. Впровадженні новітні системи управління та навчання персоналу:


- автоматизований кол-центр;
- CRM-система;
- активно розвивається корпоративна культура;
- проводиться навчання та покращуються умови роботи.   

budbud.info@gmail.com  відділ закупок