(096) 236-78-28      800 - 1800
(099) 733-29-50       Пн - Нд
(050) 302-68-80
(095) 102-41-47     
    

Вакансииbudbud.hr@gmail.com  відділ персоналу (8.00 - 18.00 Пн-Пт; Сб і Нд вихідний) 

Позитивний імідж Компанії

   Ми дотримуємось правил та цінностей. Саме вони є пріоритетними в роботі з Клієнтами та в діяльності Компанії. Команда ставить перед собою амбітні цілі, тому сміливо долає перешкоди і займає провідні місця на ринку будівельних матеріалів. Ми впевнені, що всі перемоги Компанії – це, перш за все, перемоги Команди. Компанія стабільно працює та тримає гідний рівень:

  • на ринку будівельних матеріалів понад 10 років;

  • заробітна плата та аванс видаються без затримок;
  • діє внутрішній соціальний пакет, куди входять: оплачувана відпустка (14 днів) та лікарняні (7 днів), подарунок від Компанії на день народження та подарунки дітям на свята;
  • увесь Колектив забезпечений корпоративною формою. Впроваджено дрес-код;
  • гнучкий графік роботи: за домовленістю з колегами можна особисто будувати графік вихідних на місяць та працювати неповний робочий день - 4,5 години, в узгоджений день. Це дає можливість виконати завдання на роботі та встигнути вирішити особисті справи.

Відкритість до ініціатив

   Для поліпшення умов роботи в Компанії ведеться відкритий діалог зі Співробітниками, адже нам важливо знати думку та бажання кожного. До будь-якого керівника можна звернутись особисто, по телефону або через корпоративний портал  24 години на добу. Наша увага сконцентрована на деталях  за принципом «дрібниці вирішують все». Проводяться регулярні опитування Працівників і діє система заохочень за сміливі ідеї, які направлені на покращення роботи. З розвитком Компанії постійно з’являються нові посади та додаються цікаві завдання.

Постійний розвиток

   Ми сприяємо тому, щоб всі Працівники мали можливість особистісного та професійного зростання, а також досягали нових вершин. У Компанії працює Центр Якості та Кваліфікації, діяльність якого спрямована на постійний розвиток навичок і знань Колективу. При прийомі на роботу досвід працівника не є обов’язковим, адже в Компанії діє програма навчання «Корпоративний університет Буд-Буд», яка включає в себе серію тренінгів, корпоративну бібліотеку та систему введення в посаду. Навчаючись, заробляйте разом з нами, тобто, за кожну прочитану та презентовану книгу з профільного напряму Компанія виплачує бонус 200 грн! Постійно впроваджуються нові  технології: корпоративний портал, CRM система, ір-телефонія та інші. Все це дозволяє кожному члену команди постійно вдосконалюватися, підвищувати професійний рівень та ефективність роботи.

Соціальна відповідальність

   Ми віримо, що всі великі процеси починаються з маленьких дій. Саме тому активно беремо участь у багатьох громадських проектах, які впливають на розвиток суспільства. Компанія нагороджена Європейською Бізнес Асоціацією та Всеукраїнським фондом благодійників за розвиток корпоративного волонтерства в Україні. Призові місця в цьому конкурсі компанія Буд-Буд розділила з корпораціями Кока-Кола та Київстар. Постійно допомагаємо військовим у зоні АТО, розвиваємо журналістику, а також підтримуємо розвиток бодібілдингу та фітнесу в Україні. Ми крок за кроком інвестуємо в розвиток нашої країни, адже відчуваємо відповідальність за її майбутнє!

2016 рік став для нас історичним тому, що нашій компанії виповнилось 10 років. Це був час становлення та формування розуміння бізнесу. Від маленького магазину до однієї з найбільших компанії міста. Всі досягнення відбулись завдяки дружньому та цілеспрямованому Колективу.


Корнієнко Сергій
Генеральний директор
               Лицевая сторона для просмотра.jpg